Hakkimizda

 

FASCO GRUP

FASCO GRUP, Türkiye’nin inşaat ve lojistik sektöründe itibar sahibi bir isim ve önde gelen şirketlerden biri haline gelmekten gurur duymaktadır. Şirket, Türkiye’de gelişmekte olan piyasanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve birçok prestijli projenin bir parçası olarak bu projelerin getirdiği avantajlardan yararlanmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

FASCO GRUP, endüstrinin en çok saygı duyulan şirketlerinden biri olarak tanınmasını sağlayan çeşitli devasa projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olacak tüm ileri teknoloji ekipmana, nitelikli personele, yetkili mühendislere ve vasıflı işçilere sahiptir.

En Son Projelerimiz

Tüm Türkiye’de residans kuleleri ve villalardan büyük mağazalara ve daha birçok yapıya kadar uzanan birçok büyük proje gerçekleştirdik.

Daha fazla bilgi için lütfen Projeler bölümümüze bakın.

İletişim

Address

Ekinoba Mah . Nacip Fazıl Kısakürek Sok.
No : 23 Fasco Sitesi (1). A/Blok K : 1 D : 5
Mimaroba - B.Çekmece/İstanbul - Turkey.
Tel: +90 212 864 34 32
Fax: +90 212 864 34 84

Fasco

Vizyonumuz ve Misyonumuz

FASCO GRUP, Türkiye’de muhteşem manzaralar oluşturarak kalıcı bir iz bırakmayı ve inşaat ile lojistikte bir lider olarak öne çıkmayı amaçlamakta olup, Türkiye’ye katkı sağlayan ana kuruluşlardan biri olmaktan gurur duymaktadır.

Altyapımızı, yetkinliklerimizi ve profesyonel yaklaşımımızı geliştirerek inşaat ve lojistik piyasaları ile mühendislikte pazar lideri olmaya, müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek için maksimum uzmanlık sunmak amacıyla kaynakları etkin bir biçimde kullanmaya kararlıyız.

© Copyright medison. All Rights Reserved.
Web Design Istanbul